آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام

آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام

 

مفهوم افکت صوتی

آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام (یا جلوه صوتی) یک صدا یا فرآیند صوتی است که به طور مصنوعی ایجاد یا تقویت شده است که برای تأکید بر محتوای هنری یا دیگر فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، اجرای زنده، انیمیشن، بازی های ویدیویی، موسیقی یا سایر رسانه ها استفاده می شود به طور سنتی در قرن بیستم، آنها با نرم افزار ایجاد می شوند.


خرید اشتراک ویژه


بسیاری از کلیپ ها و پروژه های آماده شرکت Audio jungle مانند آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام ساخته شده است همچنین به دلیل درخواست های شما کابران گرامی (در خصوص قرار دادن این فایل های صوتی) تصمیم گرفتیم که طی چند پست مجموعه ای از بهترین های Audio jungle را جهت دانلود رایگان برای شما عزیزان قرار دهیم.

آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام در واقع هر گونه بازتولید مصنوعی صدا یا صداهایی که برای همراهی با کنش و ارائه رئالیسم در تئاتر، رادیو، تلویزیون و فیلم های سینمایی طراحی شده اند. افکت های صوتی به طور سنتی از اهمیت زیادی در تئاتر برخوردار بوده است، جایی که بسیاری از جلوه ها، وسیع، خطرناک یا صرفاً بسیار پرهزینه برای نمایش روی صحنه در پشت صحنه نمایش داده شوند.

با دانلود آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام دیگر نیاز به افکت های متفرقه ندارید چرا که پیدا کردن یک آهنگ حرفه ای در صنعت موسیقی مدرن امروزی که دارای جلوه های صوتی نباشد دشوار است. حتی آکوستیک‌ترین آلبوم‌ها، که به‌عنوان کاملاً قطع شده تبلیغ می‌شوند، هنوز هم ممکن است دارای ریورب و فیلترهایی برای شیرین کردن صداها باشند.

افکت صوتی به صدایی گفته می شود که از طریق ابزارهای مصنوعی تقویت شده یا به طور کامل ایجاد شده باشد. اولین استفاده از این اصطلاح به اولین تولیدات رادیویی بر می گردد. بدیهی است که آن‌ها مملو از ابتدایی‌ترین جلوه‌های صوتی بودند زمانی که مردم برای ضبط صداهایی که اکنون می‌توانند تنها با فشار دادن یک دکمه تولید می شوند؛ تلاش‌های بسیار سختی را انجام دادند.


آهنگ های اینستاگرامی بی کلام برای تولید محتوا


  • تاثیر افکت های صوتی بر ذهن مخاطب

صدا مهم است زیرا مخاطب را درگیر می کند به ارائه اطلاعات کمک می کند و ارزش تولید را افزایش می دهد، واکنش های احساسی را برمی انگیزد بر آنچه روی صفحه است تأکید می کند و برای نشان دادن حال و هوا استفاده می شود پس همین الان پروژه ای که برای تولید محتوا در نظر گرفته اید را با آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام شروع کن.

هنگامی که جلوه های صوتی ضبط می شوند معمولاً در رایانه ای که با یک سیستم ویرایش غیرخطی صوتی یکپارچه شده است، بارگذاری می شوند. این به یک ویرایشگر صدا یا طراح صدا اجازه می دهد تا صدا را به شدت دستکاری کند تا نیازهای خود را برآورده کند.

رایج ترین ابزار طراحی صدا استفاده از لایه بندی برای ایجاد یک صدای جدید و جالب از بین دو یا سه صدای قدیمی و متوسط ​​است. به عنوان مثال در آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام یا صدای برخورد گلوله به لاشه خوک ممکن است با صدای خربزه در حال کندن مخلوط شود تا به “چسبندگی” یا “نفس” اثر اضافه شود اگر این افکت در نمای نزدیک نمایش داده شود طراح ممکن است یک “نرم کننده تاثیرگذار” را نیز از کتابخانه خود اضافه کند.


آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام


در تدوین صدا ممکن است به سادگی صدای کوبیدن چکش چوب سخت باشد اما می توان با آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام، کار را راحت کرد و به طوری که فقط صدای پایین آن شنیده شود. انتهای پایین به سه صدا وزن اضافه می دهد به طوری که مخاطب در واقع وزن گلوله به قربانی را “احساس” می کند.

مثالی دیگر بیاوریم مثلاً اگر قربانی، شرور است و مرگ او اوج است طراح صدا ممکن است برای تقویت ضربان دراماتیک، ریوربی را به ضربه اضافه کند و سپس هنگامی که قربانی در حرکت آهسته به زمین می‌افتد، ویرایشگر صدا ممکن است صدای جاروبرقی را با میکروفون اضافه کند گام به پایین جابجا شده و زمان را افزایش دهد تا بر مرگ تأکید بیشتری کند.

هنگام ایجاد افکت های صوتی برای فیلم‌ها، ضبط‌کننده‌های صدا و تدوینگران عموماً به دقیق بودن صداهایی که ارائه می‌کنند توجهی نمی‌کنند. صدای گلوله ای که از فاصله نزدیک به فرد اصابت می شود ممکن است شبیه صدای طراحی شده در مثال بالا نباشد اما از آنجایی که افراد بسیار کمی از نحوه صدای چنین چیزی آگاه هستند کار طراحی افکت عمدتاً به این موضوع مربوط می شود.

با دانلود آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام؛ صدایی حدسی که انتظارات مخاطب را تامین می کند و در عین حال ناباوری را به حالت تعلیق در می آورد. ژانرهای علمی تخیلی و فانتزی می توانند از نظر انتظارات مخاطبان بخشنده تر باشند.

با آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام شنونده از جلوه های صوتی غیرمعمول غافلگیر نشوید. در مقابل هنگام ایجاد جلوه های صوتی برای دقت تاریخی و واقع گرایی، شنونده احتمالاً یک عمر در معرض برخی از این صداها قرار گرفته است و بنابراین انتظاراتی وجود دارد که آنها چگونه باید به نظر برسند.

در مثال قبلی «هوش» مرحله‌ای سقوط قربانی در تجربه زندگی واقعی مشابهی ندارد اما از نظر احساسی فوری است. اگر یک ویرایشگر صدا از چنین صداهایی در زمینه اوج احساسی یا تجربه ذهنی یک شخصیت استفاده کند می تواند به درام یک موقعیت به گونه ای بیافزاید که تصاویر بصری نمی توانند.

شما هم می توانید با آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام به پروژه خود جلوه ای ویژه دهید و اگر قرار باشد یک هنرمند جلوه‌های بصری کاری شبیه به «پاییز غم‌انگیز» انجام دهد احتمالاً مضحک یا حداقل بیش از حد ملودراماتیک به نظر می‌رسد.


شنیدن دموی آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را ازطریق تلگرام واینستاگرام مشاهده نمائید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام روی آن کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب قرار دارد.

دانلود باکس

آهنگ بی کلام برای تولید محتوا اینستاگرام

 

  • محصول شرکت: Audio Jungle
  • بیت ریت: 320 kbps
  • سمپل ریت: 16-Bit Stereo, 44.1 kHz
  • قابلیت تکرار ندارد
  • فرمت : MP3

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !