• 5

مجموعه 100 براش برف برای فتوشاپ

مجموعه 100 براش برف برای فتوشاپ

 

  • مقدمه معرفی ابزار براش در فتوشاپ

قبل از اینکه بحث آموزشی را شروع کنیم می توانید هم اکنون با دانلود رایگان مجموعه 100 براش برف برای فتوشاپ و استفاده در کارهای گرافیکی خود جلوه ای خاص خلق کنید. ابزار Brush به شما این امکان را می دهد که روی هر لایه نقاشی کنید دقیقاً مانند یک قلم مو واقعی. همچنین تنظیمات مختلفی برای این ابزار خواهید داشت که می توانید به شما در شخصی سازی آن برای موقعیت های مختلف کمک کند.


خرید اشتراک مردمک


هنگامی که نحوه استفاده از ابزار Brush را بدانید متوجه خواهید شد که بسیاری از ابزارهای دیگر از جمله Eraser و Spot Healing Brush، از یک گروه تنظیمات مشابه استفاده می کنند.

 

  • استفاده از ابزار Brush

استفاده از ابزار Brush برای نقاشی بسیار آسان بوده حتی به سادگی ابزار Brush را از پنل Tools پیدا کرده و انتخاب کنید سپس روی پنجره سند کلیک کرده و بکشید تا رنگ آمیزی شود همچنین می توانید کلید B را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا ابزار Brush را در هر زمان انتخاب کنید اگر براش های کمتری در فتوشاپ  دارید با دانلود رایگان مجموعه براش برف برای فتوشاپ آن را کامل کنید.


براش فتوشاپ


برای انتخاب رنگ های براش روی بالاترین رنگ در ابزار Color Picker Tool (که به عنوان رنگ پیش زمینه شناخته می شود) کلیک کنید سپس رنگ مورد نظر را از کادر محاوره ای انتخاب کنید پس هم الان با دانلود رایگان مجموعه براش برف برای فتوشاپ مجموع بسیاری از براش ها به فتوشاپ شما اضافه خواهد شد که باعث تنوع می شود.


دانلود براش برای فتوشاپ


همچنین می‌توانید تنظیمات مختلف ابزار Brush را از پانل کنترل نزدیک بالای صفحه شخصی‌سازی کنید فقط دقت کنید که موارد پیش فرض براش در فتوشاپ کم بوده شما می توانید با دانلود رایگان مجموعه براش برف برای فتوشاپ از مردمک بسیاری از براش های زیبا را اضافه کنید.


تنظیمات براش برای فتوشاپ


  • تنظیمات اندازه براش 

اگر می‌خواهید قلم مو را بزرگ‌تر یا کوچک‌تر کنید روی فلش کشویی Brush Picker در پانل کنترل کلیک کنید سپس نوار لغزنده Size را تنظیم کنید همچنین می توانید کلیدهای براکت [ ] را فشار دهید تا به سرعت اندازه برس را در هر زمان افزایش یا کاهش دهید.


براش فتوشاپ رایگان


  • تنظیمات سختی و نرمی براش

اگر می‌خواهید لبه‌های برس را سخت‌تر یا نرم‌تر کنید می‌توانید سختی را از همان منوی کشویی تنظیم کنید براش سخت‌تر لبه‌های واضح و مشخصی خواهد داشت در حالی که براش نرم‌تر لبه‌های تار و کم‌تعریف دارد برای اکثر موقعیت‌ها توصیه می‌کنیم سختی را روی 50% یا کمتر تنظیم کنید زیرا این کار کمک می‌کند تا ضربات قلم‌مو کمتر مشخص شود.


براش فتوشاپ خطوط متصل


  • نکته مهم در مورد قلم مو

اگر می خواهید یک جلوه منحصر به فرد ایجاد کنید نکات مختلفی برای انتخاب در منوی کشویی وجود دارد برخی از اینها برای تقلید از ابزارهای طراحی واقعی مانند خودکار و نشانگر طراحی شده اند در حالی که برخی دیگر ساده تر هستند.


دانلود براش اکلیل برای فتوشاپ


  • تنظیمات Opacity

به طور پیش فرض Opacity براش شما روی 100% تنظیم شده است به این معنی که براش از بالاترین شدت استفاده می کند با این حال، می توانید تیرگی براش خود را کاهش دهید تا شدت آن کمتر شود وقتی این مقدار را تغییر می دهید روی تمامی براش ها اعمال می شود و چنانچه براش های زیبا ندارید. اکنون با دانلود رایگان مجموعه براش برف برای فتوشاپ در مجموعه براش های دیگرتان آن را کامل کنید.


سایت دانلود براش فتوشاپ


  • سایر ابزارهایی که از تنظیمات Brush استفاده می کنند

همانطور که در بالا ذکر کردیم بسیاری از ابزارهای دیگر به روشی مشابه کار می کنند به عنوان مثال اگر ابزار Eraser را انتخاب کنید می توانید برای پاک کردن بخش هایی از لایه انتخاب شده در پنجره سند کلیک کرده و بکشید می توانید ابزار Eraser را با تغییر اندازه، سختی، تیرگی و موارد دیگر از کنترل پنل تنظیم کنید البته با دانلود رایگان مجموعه براش برف برای فتوشاپ شما مجموعه ای از براش های زیبا به پنل خود اضافه خواهید کرد.


دانلود براش از مردمکبراش برف برای فتوشاپدانلود براش برف برای فتوشاپ


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را از طریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام مردمک روی آن کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب هم قرار دارد.

دانلود باکس

مجموعه 100 براش برف برای فتوشاپ

 

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !