دانلود براش برای فتوشاپ رایگان و 101 براش برتر

دانلود براش برای فتوشاپ رایگان و 101 براش برتر

آموزش نصب براش

 

آموزش نصب براش در فتوشاپ

۱- اولین و ساده ترین روش نصب پس از دانلود براش برای فتوشاپ رایگان این هست که روی فایلی که از مردمک دانلود کردید؛ دابل کلیک نمائید.

۲- دومین روش نصب پس از دانلود براش برای فتوشاپ رایگان این هست که از منوی file گزینه open مسیرتان رو انتخاب کنید و فایل براش را وارد فتوشاپ نمائید تا به مجموعه براش هایتان اضافه گردد.


خرید اشتراک ویژه


۳- سومین روش نصب پس از دانلود براش برای فتوشاپ رایگان این هست که از طریق منوی Edit گزینه Preset و در نهایت Preset Manger رو انتخاب کنید، زمانی که این گزینه رو انتخاب می کنید می توانید پیش فرض های کلی فتوشاپ را مشاهده کنید منظور از پیش فرض ها این هست که مثلا براش های نصب شده، استایل های نصب شده، پترن های نصب شده و غیره را مشاهده کنید و آنها را مدیریت کنید.

 • در گام نخست نصب پس از دانلود براش برای فتوشاپ رایگان این هست که فایلی که دانلود کرده اید را از حالت فشرده خارج نمائید. حال باید نرم افزار فتوشاپ را اجرا کنید. دقت نمائید که نیازی نیست تصویری را باز کنید فقط نرم افزار اجرا شود تا بتوانید براش ها را نصب نمائید.
 • در نرم افزار فتوشاپ خود کلید “B” را روی صفحه کلید فشار داده و یا ابزار Brushes را انتخاب کنید تا پنجره ی ویرایش براش باز شود.

براش برای فتوشاپ


 • در نوار ابزار براش روی پیکان کوچک به سمت پایین کلیک کنیدو معمولا در نزدیکی نقطه کوچک در سمت چپ بالای صفحه نمایش قرار دارد. با این روش Manage brushes اجرا می شود و به Brush Settings دسترسی پیدا می کنید.

براش برای فتوشاپ


 • در این بخش روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و سپس گزینه Load Brushes را انتخاب کنید. حال پنجره ای در اختیار شما قرار می گیرد و باید در این بخش قلم مو یا همان براش هایی که مورد نظرتان است را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که باید حالت Preset Type روی Brushes قرار گیرد.

براش برای فتوشاپ


 • در این بخش روی هر فایل براشی که مورد نیاز شما است کلیک کنید تا براش ها نصب شود. حال براش روی مجموعه فعلی اضافه می شود و می توانید در زمان مورد نیاز از آن ها استفاده کنید.

روش دیگری نیز برای نصب براش در فتوشاپ وجود دارد البته پس از دانلود براش برای فتوشاپ رایگان از سایت معتبر مردمک، اینست که شما می توانید از این ترفند نیز استفاده کنید. این روش زمانی جذاب است که قصد داشته باشید براش های مختلفی به صورت همزمان نصب کرده و مورد استفاده قرار دهید.


براش برای فتوشاپ


 • اگر از ویندوز استفاده می کنید وارد پوشه ی زیر شوید و فایل دانلودی (پس از دانلود براش برای فتوشاپ رایگان در محلی که دوست دارید ذخیره می شود) را در آنجا کپی نمائید: 

C:\Program Files\Adobe\Photoshop\Presets\Brushes

 • پس از کپی کردن براش ها، حال شما باید نرم افزار فتوشاپ خود را اجرا کنید و مطابق همیشه از براش هایی که در نرم افزار شما وجود دارد استفاده کنید.

براش برای فتوشاپ

 • پوشه براش را به فتوشاپ اضافه کنید

بعد از اینکه براش و افکت کاغذ پاره در فتوشاپ را از سایت مردمک دانلود کردید، نوبت به اضافه کردن براش می‌رسد. ابتدا پروژه عکس را در نرم‌افزار باز کنید و سپس از سمت راست فتوشاپ و از جعبه ابزار، ابزار Brush را انتخاب کنید. روی عکس کلیک راست کرده، تا پنجره‌ای باز شود سپس روی چرخ‌دنده(تنظیمات) سمت راست پنجره کلیک کنید و گزینه‌ Import Brushes را انتخاب کرده تا وارد درایو کامپیوتر خود شوید و پوشه براش و افکت کاغذ پاره در فتوشاپ را انتخاب و روی گزینه Open کلیک کنید تا پوشه به فتوشاپ اضافه شود.


فروشگاه مردمک راستی میتوانید آخرین اخبار و تخفیفات را از طریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب قرار دارد.

دانلود باکس

دانلود 101 براش برای فتوشاپ رایگان

 

 • محصول شرکت Envato Elements
 • سازگار با نرم افزار: Adobe Photoshop
 • فرمت : ABR

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !