آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی

آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی

 

آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی یا برای استفاده در ویدیوهای لوگو اینتروی شرکتی و تبلیغاتی است. آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی هر لوگویی مناسب می باشد و نماد یا لوگوی یک برند بصورت بصری معرفی می شود این موزیک ها حس بسیار خوب و مثبت در بیننده ایجاد می کند.
این تراک های صوتی با فرمت WAV و MP3 در داخل پوشه فایل دانلودی توسط مردمک ارائه شده است. ساخت موسیقی باعث تحریک خلاقیت و جذابیت تخیل می شود. ساختن موسیقی منجر به کشف احتمالات دیگر می شود و مکانیسم های مقابله را تقویت می کند. خلاق بودن همچنین این درک را بیدار می کند که همیشه فرصت هایی برای ساختن آینده وجود دارد.

خرید اشتراک ویژه


 • قدرت موسیقی

هدف ما رسیدن به اهداف خود با استفاده از فرآیندهای موسیقی خلاقانه است. این فرآیندها برای تخیل هر فرد و گروه جذاب است. اصطلاح «فرآیند موسیقی خلاق» به نظریه شیوه‌های موسیقی مشارکتی خلاقانه توسط پیتر رنشاو (رنشاو، 2011،«کار با هم») مربوط می‌شود.

ساختن آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی در فضایی امن که در آن افراد بتوانند تجربیات، قدرت و امید خود را به اشتراک بگذارند لایه عمیق تری به نتیجه موسیقی می بخشد. موسیقی ساخته شده منعکس کننده مردم به صورت فردی و همچنین وحدت گروه است.

با استفاده از این فرآیندها افراد یکدیگر را به همکاری تشویق می کنند که لانه ای برای ایده های خلاقانه و نوآورانه ایجاد می کند که می تواند تغییر را تسریع کند. با انجام این کار می توانید کشف کنید که چه کسی هستید، “دیگران” چه کسانی هستند و چگونه با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید.

 • توسعه آگاهی عاطفی از خود و دیگران
 • ایجاد یک فضای سرگرم کننده برای تسهیل بداهه گویی و ترکیب گروه
 • به تعویق انداختن قضاوت
 • گوش دادن و بیان فعال
 • همکاری با یکدیگر از طریق ارتباطات غیرکلامی 

آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی


موسیقی، هنری مربوط به ترکیب صداهای آوازی یا ساز برای زیبایی فرم یا بیان احساسی معمولاً مطابق با استانداردهای فرهنگی ریتم، ملودی و در بیشتر موسیقی های غربی، هارمونی. هم آهنگ ساده مردمی و هم آهنگ پیچیده الکترونیکی متعلق به یک فعالیت است، موسیقی. هر دو توسط انسان مهندسی شده اند. هر دو مفهومی و شنیداری هستند و این عوامل در موسیقی همه سبک ها و در تمام دوره های تاریخ در سراسر جهان وجود داشته است.

آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی، هنری است که به هر شکلی در هر جامعه انسانی رسوخ می کند. آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی در انبوهی از سبک های گیج کننده شنیده می شود که بسیاری از آنها معاصر هستند و برخی دیگر در دوره های گذشته ایجاد شده اند. آهنگ بی کلام برای لوگو موشن یک هنر پروتئینی در زمینه تبلیغات است. به راحتی با کلمات، مانند آهنگ و با حرکت فیزیکی، مانند رقص، اتحاد برقرار می کند.

در طول تاریخ، موسیقی یک مکمل مهم برای آیین و نمایش بوده است و به عنوان ظرفیت بازتاب و تأثیرگذاری بر احساسات انسانی شناخته شده است. فرهنگ عامه به طور مداوم از این امکانات استفاده کرده است که امروزه به طور آشکار با استفاده از رادیو، فیلم، تلویزیون، تئاتر موزیکال، و اینترنت آشکار است.

پیامدهای استفاده از آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی در روان درمانی، سالمندی و تبلیغات گواهی بر ایمان به قدرت آن در تأثیرگذاری بر رفتار انسان است. انتشارات و ضبط‌ها، موسیقی را در مهم‌ترین و بی‌اهمیت‌ترین جلوه‌های آن به‌طور مؤثر بین‌المللی کرده‌اند. فراتر از همه اینها، آموزش موسیقی در مدارس ابتدایی و متوسطه اکنون تقریباً در سراسر جهان مقبولیت یافته است.


شنیدن دموی آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را ازطریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید.برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام مردمک روی آن کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب هم قرار دارد.

دانلود باکس

آهنگ بی کلام برای تولید محتوای آموزشی

 

 • فرمت : WAV, MP3
 • تعداد فایل صوتی: 6
 • بیت ریت320 kbps
 • سمپل ریت16-Bit Stereo – 44.1 kHz
 • قابلت تکرار پشت هم ندارد
 • قابلیت استفاده در یوتیوب را دارد

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !