چگونه در سمالایو فایل را اشتراک گذاری کنم

چگونه در سمالایو فایل را اشتراک گذاری کنم

 

در سمالایو امکان برگزاری امتحان های گوناگون میان ترم و پایان ترم هم از طریق این سایت سمالایو وجود دارد. پس می توان گفت که این سامانه یک بستر آموزش آنلاین جامع برای دانشجویان فراهم کرده تا جهت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی کم ترین وابستگی را به سایر سامانه ها یا اپلیکیشن های یگر داشته باشند.


خرید اشتراک ویژه


بنابراین لازم است همه دانشجویان و حتی اساتید این دانشگاه به سامنانه مذکور و نحوه استفاده از آن آشنایی کامل داشته باشند. با توجه به اهمیت این موضوع، در این مطلب قصد داریم نحوه ورود به سامانه سمالایو علمی کاربردی را بیان کرده و به روش ثبت نام در این سایت بپردازیم. هم چنین سایر امکانات این سامانه از جمله برگزاری امتحان را هم توضیح خواهیم داد تا از این نظر هم با مشکلی مواجه نباشد. 


سمالایو


  • جهت ورود به سایت سمالایو از چه مرورگرهای استفاده کنیم؟

برای اشتراک گذاری فایل هنگام برگزاری کلاس در سمالایو ابتداء باید از مرورگرهای فایرفاکس (FireFox) و یا (Google Chrome) استفاده نمایید. برای دانلود هم می توانید از لینک های معتبر زیر استفاده نمائید.

دانشجوی عزیز برای اینکه بتوانید فایلی را که حین برگزاری کلاس مجازی بارگزاری کرده و برای دیگر دانشجویان نیز به نمایش بگذارید حتماً فیلم آموزشی زیر را با دقت ببینید.

سامانه سمالایو به نشانی samalive.ir سایتی است که به منظور برگزاری کلاس های آنلاین و آفلاین غیرحضوری دانشگاه های علمی کاربردی استفاده می شود. سایت سمالایو علاوه بر برگزاری کلاس و آموزش به منظور برگزاری امتحانات میان ترم و پایان ترم دانشگاه های علمی کاربردی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

  • نحوه ورود به سامانه سما لایو samalive.ir

دانشگاه علمی کاربردی سامانه سمالایو را برای آموزش از راه دور دانشجویان پذیرفته شده در آزمون های ارایه شده از طرف سازمان سنجش sanjesh.org این دانشگاه در نظر گرفته شده است. سامانه سمالایو به منظور ارائه آموزش های یکپارچه و با کیفیت یکسان به تمامی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور استفاده می شود.

داوطلبان و دانشجویان عزیز که در حال تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستند، به منظور ورود به سامانه ساما لایو باید وارد سایت این سامانه به نشانی samalive.ir شوند.

از آن جایی که سایت سمالایو در سال های گذشته به یک بستر جامع برای آموزش های دانشگاه علمی کاربردی از جمله ارائه دروس به صورت آنلاین، بارگذاری منابع آفلاین، برگزاری امتحان و موارد این چنینی دیگر تبدیل شده است، بسیاری از دانشجویان این دانشگاه تمایل به استفاده از اپلیکیشن موبایلی آن دارند. چرا که دانشجویان اکثرا با گوشی موبایل شان کار می کنند و با نصب اپلیکیشن مذکور می توانند در هر جایی از این سامانه و خدمات آن استفاده کنند.

اما در این رابطه باید بگوییم که تا کنون برنامه موبایلی این سامانه سمالایو ایجاد نشده و دسترسی به آن تنها از طریق سایت مربوطه به آدرس اینترنتی samalive.ir امکان پذیر است. پس دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای شرکت در کلاس های انلاین یا برخورداری از سایر خدمات این سامانه باید به آن وارد شوند. البته همان طور که در بخش های قبل هم گفتیم، ورود به این سایت هم از طریق گوشی موبایل و هم از طریق سیستم های کامپیوتری امکان پذیر است.


اشتراک گذاری فایل هنگام برگزاری کلاس سمالایو


  • سوالات متدوال در باره سما لایو

1- برای شرکت در کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربردی از چه طریقی باید اقدام کنم؟

دانشجویان این دانشگاه می توانند با ورود به سامانه سمالایو به نشانی samalive.ir در کلاس های آنلاین حضور یابند.

2- برای ورود به سامانه سما لایو به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

با استفاده از نام کاربری و رمز عبور می توانید به حساب کاربری خود در این سامانه دسترسی پیدا کنید.

3- آیا امکان انتخاب واحد از طریق سامانه سما لایو فراهم می باشد؟

خیر، این سامانه تنها با هدف برگزاری کلاس های آنلاین و ارائه آموزش های الکترونیک راه اندازی شده است و انتخاب واحد در آن مقدور نیست.


فروشگاه مردمک راستی میتوانید آخرین مطالب ما را از طریق تلگرام و اینستاگرام نیز دنبال کنید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب قرار دارد.

دانلود باکس

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !