افکت صوتی رایگان مخصوص ساخت لوگو

افکت صوتی رایگان مخصوص ساخت لوگو

 

تعریف افکت صوتی

افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو (یا جلوه صوتی) یک صدا یا فرآیند صوتی است که به طور مصنوعی ایجاد یا تقویت شده است که برای تأکید بر محتوای هنری یا دیگر فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، اجرای زنده، انیمیشن، بازی های ویدیویی، موسیقی یا سایر رسانه ها استفاده می شود به طور سنتی در قرن بیستم، آنها با نرم افزار ایجاد می شوند.


خرید اشتراک ویژه


افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو  

به فیلم، برنامه تلویزیونی یا کانال YouTube مورد علاقه خود فکر کنید. احتمالاً از موسیقی و جلوه های صوتی برای بهبود داستان و شخصیت بیشتر استفاده می کند. شما می توانید همان ارزش تولید را با جلوه های صوتی پادکست مناسب با افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو اضافه کنید.

افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو یا جلوه‌های صوتی پادکست می‌تواند هر چیزی باشد: نت‌های ساده، ریف‌های کوچک، نویزهای پس‌زمینه (مانند شهرها یا جمعیت) یا حتی افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو. گاهی اوقات یک آهنگ کوتاه و ملایم تمام چیزی است که برای تاکید یا کمک به مخاطبان خود برای شناسایی یک انتقال نیاز دارید.

با داشتن افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو دیگر نیاز به افکت های متفرقه ندارید چرا که پیدا کردن یک آهنگ حرفه ای در صنعت موسیقی مدرن امروزی که دارای جلوه های صوتی نباشد دشوار است. حتی آکوستیک‌ترین آلبوم‌ها، که به‌عنوان کاملاً قطع شده تبلیغ می‌شوند، هنوز هم ممکن است دارای ریورب و فیلترهایی برای شیرین کردن صداها باشند.

افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو به صدایی گفته می شود که از طریق ابزارهای مصنوعی تقویت شده یا به طور کامل ایجاد شده باشد. اولین استفاده از این اصطلاح به اولین تولیدات رادیویی بر می گردد. بدیهی است که آن‌ها مملو از ابتدایی‌ترین جلوه‌های صوتی بودند زمانی که مردم برای ضبط صداهایی که اکنون می‌توانند تنها با فشار دادن یک دکمه تولید می شوند؛ تلاش‌های بسیار سختی را انجام دادند.


آهنگ های بی کلام مخصوص تولید محتوا


تاثیر افکت های صوتی بر ذهن مخاطب

صدا مهم است زیرا مخاطب را درگیر می کند به ارائه اطلاعات کمک می کند و ارزش تولید را افزایش می دهد، واکنش های احساسی را برمی انگیزد بر آنچه روی صفحه است تأکید می کند و برای نشان دادن حال و هوا استفاده می شود پس همین الان پروژه ای که برای تولید محتوا در نظر گرفته اید را با افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو شروع کن.

هنگامی که جلوه های صوتی ضبط می شوند معمولاً در رایانه ای که با یک سیستم ویرایش غیرخطی صوتی یکپارچه شده است، بارگذاری می شوند. این به یک ویرایشگر صدا یا طراح صدا اجازه می دهد تا صدا را به شدت دستکاری کند تا نیازهای خود را برآورده کند.

رایج ترین ابزار طراحی صدا استفاده از لایه بندی برای ایجاد یک صدای جدید و جالب از بین دو یا سه صدای قدیمی و متوسط ​​است. به عنوان مثال با دانلود آهنگ های بی کلام اینستاگرام یا صدای برخورد گلوله به لاشه خوک ممکن است با صدای خربزه در حال کندن مخلوط شود تا به “چسبندگی” یا “نفس” اثر اضافه شود اگر این افکت در نمای نزدیک نمایش داده شود طراح ممکن است یک “نرم کننده تاثیرگذار” را نیز از آرشیو خود اضافه کند.


افکت صوتی رایگان مخصوص ساخت لوگو


قبل از شروع جستجوی افکت‌ها، اطلاع از چند اصطلاح مفید است:

استینگر یا ضربه گیر

یک کلیپ کوتاه از موسیقی است که می تواند برای معرفی، پایان یا پیوند بخش های مختلف برنامه شما استفاده شود. در بیشتر پادکست‌ها، درست قبل و بعد از محتوای محتوا می‌آیند تا نشان دهند که اپیزود در حال شروع یا پایان است. آنها معمولاً 15 ثانیه طول می کشند و اغلب صداگذاری و سایر جلوه های صوتی را با خود دارند.

Sweeper

یک بخش کوتاه و از پیش ضبط شده صداگذاری است که بین بخش ها جابجا می شود. آنها معمولاً 15 ثانیه یا کمتر هستند. آنها در رادیو نسبت به پادکست رایج تر هستند، اما گاهی اوقات پادکست ها از آنها در بین بخش ها برای نشان دادن تغییر مسیر استفاده می کنند.

افکت صوتی یک جلوه صوتی است که تقریباً همیشه موزیکال است. برای حرکت از یک بخش به بخش بعدی یا نشان دادن اهمیت استفاده می شود. به عنوان مثال، ممکن است قبل از معرفی مهمان خود به مدت 10 دقیقه مونولوگ کنید. انتقال (مونولوگ به مصاحبه) زمان خوبی برای استفاده از یک جلوه موسیقایی برای جلب توجه شنوندگان است.

هنگام ایجاد افکت های صوتی برای فیلم‌ها، ضبط‌کننده‌های صدا و تدوینگران عموماً به دقیق بودن صداهایی که ارائه می‌کنند توجهی نمی‌کنند. صدای گلوله ای که از فاصله نزدیک به فرد اصابت می شود ممکن است شبیه صدای طراحی شده در مثال بالا نباشد اما از آنجایی که افراد بسیار کمی از نحوه صدای چنین چیزی آگاه هستند کار طراحی افکت عمدتاً به این موضوع مربوط می شود.

افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو؛ صدایی حدسی که انتظارات مخاطب را تامین می کند و در عین حال ناباوری را به حالت تعلیق در می آورد. ژانرهای علمی تخیلی و فانتزی می توانند از نظر انتظارات مخاطبان بخشنده تر باشند.

با افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو شنونده را از جلوه های صوتی غیرمعمول غافلگیر کنید. در مقابل هنگام ایجاد جلوه های صوتی برای دقت تاریخی و واقع گرایی، شنونده احتمالاً یک عمر در معرض برخی از این صداها قرار گرفته است و بنابراین انتظاراتی وجود دارد که آنها چگونه باید به نظر برسند.

چرا نمایش های رادیویی از جلوه های صوتی استفاده می کنند؟

ایستگاه‌های رادیویی از دو جهت خود را از رقبای خود متمایز می‌کنند: با نمایش‌هایشان و با برندشان. اما بدیهی است که رادیو یک تجربه شنیداری است. بنابراین ایستگاه‌های رادیویی روی برندسازی تمرکز می‌کنند که می‌توانید بشنوید، یعنی برند صوتی آنها.

بخش کلیدی برندسازی سونیک تصویربرداری رادیویی است. تصویربرداری رادیویی یک اصطلاح فانتزی برای تمام جلوه های صوتی است که از طریق پخش می شنوید. تعداد کمی وجود دارد، اما در اینجا به تفکیک از موارد اصلی اشاره شده است:

 

جینگلز

به طور معمول یک صوتی جذاب، کوتاه هنگامی به یاد ماندنی است که جزئیات ایستگاه/نمایش (مانند نام، فرکانس، زمان پخش) را بیان کند و به گونه ای طراحی شوند که به یاد ماندنی باشند.

تبلیغات

معمولاً سخنانی که جزئیات مربوط به یک برنامه آینده را همراه با جزئیات مربوط به زمان پخش برنامه به اشتراک می گذارد شما می توانید با دانلود افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو و استفاده در پروژه های خود تبلیغات گسترده ای داشته باشید.


افکت صوتی رایگان مخصوص ساخت لوگو


رفتگرها (با نام مستعار، شناسنامه، تفنگ ساچمه ای)

اعلامیه فقط صوتی که معمولاً آنچه را که شنونده می‌شنود، یعنی نام و فرکانس ایستگاه/نمایش، جزئیات می‌دهد.

 

تخت های موسیقی

با افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو به این نتیجه می رسید که موسیقی بدون آواز که مجری در مورد آن صحبت می کند.

Intros & Outros

صوتی که در انتهای کتاب نمایش داده می شود و از عناصر بسیاری از جمله موسیقی، جلوه های صوتی، ویژگی های آینده، نمایش و نام ایستگاه تشکیل شده است.


شنیدن دموی افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را ازطریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید.برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام مردمک روی آن کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب هم قرار دارد.

دانلود باکس

افکت صوتی رایگان مخصوص لوگو

 

  • محصول شرکت: Envato Elements
  • بیت ریت: 320 kbps
  • سمپل ریت: 16-Bit Stereo, 44.1 kHz
  • قابلیت تکرار ندارد
  • فرمت : MP3,WAV
  • قابلیت استفاده در یوتیوب را ندارد

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !