دانلود افکت صوتی تیزر برای تدوین

افکت صوتی تیزر برای تدوین

 

دانلود افکت صدا برای تیزر (یا جلوه صوتی) یک صدا یا فرآیند صوتی است که به طور مصنوعی ایجاد یا تقویت شده است که برای تأکید بر محتوای هنری یا دیگر فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، اجرای زنده، انیمیشن، بازی های ویدیویی، موسیقی یا سایر رسانه ها استفاده می شود به طور سنتی در قرن بیستم، آنها با نرم افزار ایجاد می شوند.


خرید اشتراک ویژه


افکت صوتی تیزر در واقع هر گونه بازتولید مصنوعی صدا یا صداهایی که برای همراهی با کنش و ارائه رئالیسم در تئاتر، رادیو، تلویزیون و فیلم های سینمایی طراحی شده اند. افکت های صوتی به طور سنتی از اهمیت زیادی در تئاتر برخوردار بوده است، جایی که بسیاری از جلوه ها، وسیع، خطرناک یا صرفاً بسیار پرهزینه برای نمایش روی صحنه در پشت صحنه نمایش داده شوند.

برای مهندسین صدا، تعداد زیاد افکت صوتی تیزر که می‌توان از بین آنها یکی را انتخاب کرد مانند دانلود دانلود افکت صوتی تیزر برای تدوین، البته افکت صوتی می‌تواند گیج کننده یا شادی آور باشد. تعداد بی‌شماری زیر و بم، مدولاسیون و افکت‌های تایم لپس مختلف وجود دارد و دانستن اینکه کدام یک را باید در یک ترکیب خاص اعمال کرد هنر ظریفی است که سال‌ها طول می‌کشد تا تسلط پیدا کند. در این آموزش تکنیک هایی برای کمک به جداسازی مجموعه ای از جلوه های صوتی در اختیار شما ارائه می دهیم.


دانلود افکت صوتی تیزر برای تدوین


 • اعوجاج

ستون اصلی گروه های پانک، گرانج و گاراژ راک در سراسر جهان، دیستورشن چیزی است که راک سنگین را سنگین می کند. از نظر فنی هر اثری که سیگنال را به روشی غیر از سطح تغییر دهد اعوجاج در نظر گرفته می شود. با این حال در واقعیت معمولاً به Overdrive یا Fuzz اشاره دارد.

تنها مسئله این است که هر دو افکت صوتی تمایل به تولید یک سوهان ساینده با بهره بالا دارند که همیشه آن افکت مورد نظر نیست با این حال با کار بیشتر در استودیو می توان این موارد را به راحتی حذف کرد.

 • فیلتر برای افکت های صوتی

قبل از فیلتر کردن افکت های صوتی از مردمک می توانید با دانلود افکت صوتی تیزر و استفاده در پروژه های خود کلی زمان صرفه جویی نمائید در واقع فیلتر کردن افکت، فرکانس‌های خاصی را برای تغییر رنگ یک ترکیب فیلتر می‌کند. فیلترهای بالا و پایین گذر رایج ترین هستند و (به طور گیج کننده ای) به ترتیب فرکانس های پایین و بالا را حذف می کنند.

یک فیلتر باند گذر بر فرکانس‌ها در محدوده‌های از پیش تعیین شده تأثیر می‌گذارد و فرکانس‌های فراتر از آن را کاهش می‌دهد. این می تواند کمی ابزار بی حاشیه باشد اما اگر جنبه خاصی از ضبط وجود دارد که نیاز به پیشروی دارد این ابزار شماست.

 

 • کمپرسورها

فشرده سازی یک بخش ضروری از ویرایش هر افکت صوتی است خیلی ساده بخواهیم تعریف کنیم این هست که صدای فرکانس های بالاتر از یک آستانه خاص را کاهش می دهد و صداهای زیر آستانه دیگر را تقویت می کند. برای تمیز کردن یک میکس و از بین بردن هر گونه افکت برش موثر است.

اما باید در حد اعتدال از آن استفاده کرد و زیاده روی در آن می تواند به یک میکس صدای غیر طبیعی و عمومی منجر شود. کمپرسورها اغلب همراه با محدود کننده‌ها و گیت‌های نویز استفاده می‌شوند که با قطع کردن فرکانس‌های بالا و پایین به‌ترتیب، «شبکه ایمنی» اضافی را فراهم می‌کنند.

 • افکت های صوتی مبتنی بر زمان

افگت های صوتی مبتنی بر زمان که مورد علاقه خاص گروه‌های مستقل است در گروه های دیجیتال و آنالوگ عرضه می‌شوند. البته پینشهاد ما اینست که با دانلود افکت صوتی تیزر برای تدوین کار ویژه ای خلق کنید به مثال های زیر توجه کنید:

 • فلانگر

 • گروه کر

 • ریورب

 • تاخیر

 • فازرها

 • هماهنگ کننده ها


شنیدن دموی افکت صوتی تیزر برای تدوین


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را ازطریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید.برای عضویت درکانال تلگرام و  اینستاگرام کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب قرار دارد.

دانلود باکس

افکت صوتی تیزر برای تدوین

 

 • محصول شرکت Motion Array
 • فرمت: MP3
 • سمپل ریت: 44.1kHz

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !