دانلود افکت صوتی باران همراه با رعد و برق

دانلود افکت صوتی باران همراه با رعد و برق

 

شما با دانلود افکت صوتی باران همراه با رعد و برق، 20 افکت ناب صدای باران و رعد و برق که در این فایل ضمیمه شده، را برای پروژه های خود می توانید از مردمک دانلود نمائید. افکت صوتی باران یکی از آرامش بخش ترین موسیقی‌های دل طبیعت است. با دانلود افکت صوتی باران ، صدای نم نم باران، باران شدید و …به آرامش برسید. در ادامه با دلگرم همراه باشید.


خرید اشتراک ویژه


  • اطلاعات در مورد رعد و برق

رعد و برق تخلیه الکتریکی ناشی از عدم تعادل بین ابرهای طوفانی و زمین یا درون خود ابرها است. بیشتر رعد و برق در ابرها رخ می دهد. “صاعقه ورق” پیچ و مهره ای دوردست را توصیف می کند که کل پایه ابر را روشن می کند. سایر پیچ های قابل مشاهده ممکن است به صورت مهره، روبان یا رعد و برق موشک ظاهر شوند.

این در حالیست که دانشمندان دقیقاً مطمئن نیستند که چرا رعد و برق رخ می دهد؟ آنها می دانند چگونه رعد و برق رخ می دهد و در این بین تدوینگران هم به این فکر افتادند که این صدای زیبا را مصنوعی بسازند شما هم می توانید با افکت صوتی باران همراه با رعد و برق و استفاده در پروژه خود کاری زیبا تحویل دهید.

رعد و برق زمانی شروع می شود که یک جریان الکتریکی در ابر تشکیل شود هنگامی که زمین گرم است هوا را مستقیماً بالای آن گرم می کند با بالا آمدن هوای گرم ابر منبسط می‌شود و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود با این حال، کل ابر گرم نیست در بالای ابرها دما در واقع زیر صفر است آنقدر سرد است که بخار آب به یخ تبدیل می شود!

وقتی این هوای گرم و هوای سرد به هم می رسند، رعد و برق تشکیل می شود. بسیاری از قطعات کوچک یخ در حالی که دیوانه وار در ابر حرکت می کنند به یکدیگر برخورد می کنند. این شروع یک باران و رعد و برق است. برخورد این ذرات به یکدیگر باعث ایجاد بار الکتریکی می شود.

دانلود افکت صوتی باران و استفاده در پروژه های خود صدای باران زیاد و ترک های بزرگ رعد و برق با فرمت های WAV و MP3 در مردمک همواه موجود است. اینک یا دانلود افکت صوتی باران بصورت رایگان برای پروژه های شخصی غیرتجاری در دسترس قرار گرفته است. این صداها با مجوز برای استفاده تجاری ارائه نمی شوند. اگر یک پروژه تجاری و حرفه ای دارید با خیال راحت دانلود و استفاده نمائید.

 

  • طراحی گرافیکی که رعد و برق را نشان می دهد

همانطور که ابر با بارهای الکتریکی پر می شود، ذرات با بار مثبت سبک تری در بالای ابر تشکیل می شوند. ذرات سنگین تر با بار منفی به پایین فرو می روند. وقتی هر دو بار به اندازه کافی بزرگ شوند، رعد و برق بین آنها رخ می دهد.

رعد و برق از ابر به سمت زمین حرکت می کند و زمانی که بار مثبت روی زمین در زیر ابر تشکیل می شود برای کسانی که در فضای باز هستند به خطر می افتند. این به بار منفی در پایین ابر جذب می شود بنابراین در اطراف هر چیزی که به هوا می چسبد متمرکز می شود.

علیرغم ظاهر صاعقه ای که از ابر پایین می آید بار مثبتی که از زمین به بالا می رسد باعث می شود که صاعقه داغ سفید رنگ آسمان را بشکند. علیرغم تمامی خطراتی که به دنبال دارد ولی در طبیعت بسیار زیباست اگر نگران ضبط چنین صدایی دارید می توانید با دانلود افکت صوتی باران همراه با رعد و برق دقیقاً مقل واقعی این پدیده را در فیلم خود به نمایش بگذارید.


افکت صوتی باران


  • آیا از تندر هم اطلاعاتی دارید؟

ما نمی توانیم رعد و برق را فراموش کنیم!بسیاری از مردم تعجب می کنند که چه چیزی باعث رعد و برق می شود یا چرا در وهله اول اتفاق می افتد. پاسخ این است: رعد و برق!

اما چگونه با افکت صوتی باران همراه با رعد و برق به واقعی بودن رعد و برق در فیلم خود رسید؟ همانطور که قبلا ذکر کردیم رعد و برق می تواند در واقعیت و طبیعت بسیار داغ شود. اما کانال هوای نزدیک خود را نیز تا حدود 18000 درجه فارنهایت گرم می کند. این باعث می شود که هوا به سرعت منبسط شود. این انبساط هوا است که صدای رعد و برق را ایجاد می کند.

در حالی که رعد و برق از کیلومترها دورتر شنیده می شود این بدان معنا نیست که طوفان در فاصله ای امن قرار دارد. به خصوص که رعد و برق می تواند بیش از 10 مایل از یک ابر طوفانی فاصله داشته باشد.

تدوینگران امروز برای اینکه هیجان در فیلم را بالا ببرند و صدای رعد و برق را به شکل واقعی به من و شما انتقال دهند لذا از افکت های صوتی استفاده می کنند که در اینجا 20 افکت قراردادیم که می توانید با دانلود افکت صوتی باران همراه با رعد و برق به فیلم های خود جلوه ای ویژه دهید.

در پایان اگر فیلم شما نیاز به افکت صوتی باران همراه با رعد و برق دارد و کلی به دنبال صداهای متفاوت هستید هم اینک در این صفحه می توانید با دانلود افکت صوتی باران بصورت رایگان افکت های جداب بدست آورید.


شنیدن دموی افکت صوتی باران همراه با رعد و برق


فروشگاه مردمک راستی آخرین مطالب ما را می توانید در شبکه های اجتماعی مشاهده نمائید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب قرار دارد.

دانلود باکس

دانلود افکت صوتی باران همراه با رعد و برق

 

  • فرمت : wave
  • بیت ریت320 kbps
  • سمپل ریت16-Bit Stereo, 44.1 kHz
  • قابلت تکرار پشت هم ندارد
  • قابلیت استفاده در یوتیوب را دارد

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !