دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر

دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر

 

قبل از آموزش ابتدا با دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر برای پروژه ی خود تفاوتی ایجاد نمائید در نهایت مقاله ای که توسط مهندس علی عاقبتی تدوین شده و هرآنچه که درباره فوتیج یا همان بک گراند متحرک باید بدانید را شرح دادیم. این مقاله برای کسانی که در حوزه تولید فیلم و ویدیو فعالیت دارند بسیار مناسب است، فوتیج بطور کلی در صنعت فیلم کاربرد دارد. همچنین می توانید با دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر در زیبا ساختن فیلم هایتان گام های خوبی بردارید.


خرید اشتراک ویژه


 • مفهوم اصلی فوتیج (Footage)

در صنعت تولید سینما فیلم خام، فیلمی که هنوز هیچ ویرایشی روی آن انجام نشده است که بطور معمول توسط دوربین های فیلم برداری رکورد می شود و برای استفاده در پروژه های آماده ویدیویی، تدوین فیلم، تولید فیلم های سینمایی، ساخت تیزر و کلیپ و هر محصول دیگر ویدیویی از این قیبل فیلم های خام استفاده می کنند البته این شامل دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر نمی باشد.

این کلمه در فیلم برداری و تدوین مورد استفاده قرار می گیرد بعد از اینکه فوتیج با دوربین فیلمبرداری ضبط شد در ادامه ی کار آماده تدوین یا ویرایش توسط نرم افزارهای تدوین مانند پریمیر، ادیوس، افترافکت خواهد بود از طرفی چون خام بوده لذا می توانیم به راحتی تصحیح رنگ کنیم، برش و کات هایی انجام دهیم و هر مورد دیگری که قصد داریم را پیاده سازی نمائیم شما هم می توانید با دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر تمامی مراحل را خودتان ادامه دهید.

 • آیا فوتیج از فیلم گرفته شده است؟

در مجموعه دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر جالب است که بدانید کلمه ی فوتیج از کلمه فیلم گرفته شده است در نتیجه فوتیج همان فیلم است اما اشتباه نکنید در ذهن ما وقتی که کلمه ی فیلم بیان می شود خیلی سریع به یاد فیلم های تولید سینمایی خواهیم افتاد همان فیلم های سینمایی یا مستند، اما باید بدانید که وقتی بیان می کنیم فیلم، منظور چگونگی تولید این فوتیج ها یا تصاویر متحرک می باشد مانند فایل دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر که در اینجا آماده نمودیم.

 

 • فیلم چیست و چه ارتباطی با فوتیج دارد؟

فیلم اصطلاحی است که به هنر ساختن فیلم‌های متحرک گفته می‌شود. این تعریف معاصر از سینما گرفته شده که ایده ها، داستان ها، ادراکات، احساسات، زیبایی ها یا تجربیات را با استفاده از تصاویر متحرک ضبط شده یا برنامه ریزی شده همراه با سایر محرک ها به اشتراک می گذارد که با دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر این مفهوم را بهتر متوجه خواهید شد.

 

 • تفاوت بین فوتیج با کلیپ ویدیویی

در دنیای فیلم و نگاتیو متحرک که بالاتر شرح دادیم، دو کلمه خیلی کاربردی بود و خصوصاً در میان تدوینگران و تولیدکنندگان ویدیو. این دو کلمه فوتیج و کلیپ ویدیویی می باشند اما این دو چه فرقی با هم دارند؟ شاید تا این لحظه به همه ی فیلم های که دارید، فوتیج بیان می کردید ، یا همچنین کلیپ ویدیویی، اما از این لحظه باید این اصطلاحات رو حرفه ای بیآموزید یا وقتی با حرفه ای ها وارد گفتگو می شوید منظور شما را به درتسی درک کنند.

 • فوتیج یا فیلم متحرک :

معمولا به هر چیزی که به هر طریقی با دوربین فیلمبرداری ضبط شده باشد فوتیج گفته می شود که با دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر معنی فوتیج را بهتر خواهید فهمید البته فیلم ها می توانند فیلم دوربین های امنیتی باشد مثلا از یک هایپر مارکت سرقتی انجام شده و پلیس به مالک آن فروشگاه مراجعه کرده و عنوان می کند که فیلم یا فوتیج دوربین های مداربسته را دارید؟ که ممکن جواب این سوال بله یا خیر باشد. یا حاصل تصاویری از یک مراسم عروسی و غیره باشد.


دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر


 • کلیپ ویدیویی :

کلیپ های ویدیویی معمولا برای نمایش در مدت زمان کوتاه کاربرد دارد و بیشتر در نمایش آنلاین مانند یوتیوب، آپارات و شبکه های اجتماعی دیگر کاربرد خواهد داشت. پیشنهاد مردمک اینست برای اینکه زمان زیادی به دبنال گشتن فوتیج نباشید لذا از همین جا با دانلود فوتیج رایگان برای پریمیر در زمان صرفه جویی کنید.

می خواهیم مثال بیاوریم بعنوان مثال من آن کلیپ شما را که در حال کار کردن با دستگاه صنعتی برشکاری است را مشاهده نمودم در این مثال وقتی می گویید کلیپ را نگاه کردم در واقع انتقال تخصصی بودن ویدیو را به مخاطب انجام نمی دهید اما وقتی بیان می کنید من آن کلیپ ویدیویی را دیدم کاملا منظور اصلی که یک کلیپ ساخته شده عنوان می کنید.


فروشگاه مردمک راستی میتوانید آخرین اخبار و تخفیفات را ازطریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید.برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام  کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب قرار دارد.

دانلود باکس

فوتیج پرده سبز بیلبورد در خیابان

 

 • محصول شرکت Video Blocks
 • کد محصول: 18502
 • رزولوشن: 1920X1080
 • زمان: 00:15
 • فریم ریت: 25 فریم بر ثانیه

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !