دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز

دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز

 

نحوه ویرایش موکاپ ها با فتوشاپ

الگوهای موکاپ به طور گسترده در سراسر اینترنت در دسترس شما هستند و آنها راهی عالی برای نشان دادن اینکه چگونه طرح های شما در یک زمینه دنیای واقعی به نظر می رسند، نشان می دهند. شما می توانید با دانلود موکاپ لوگو به صورت طرح دلخواه خود برسید و من خودم اغلب از آنها استفاده می کنم و در این آموزش نشان خواهم داد که چگونه می توانید با دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ همین کار را انجام دهید.


خرید اشتراک ویژه


برای ویرایش فایل دانلود موکاپ لوگو با فتوشاپ تنها کاری که باید انجام دهید این است که لایه Smart Object را باز کنید و طرح خود را در جایی که طرح جایگیر است قرار دهید. این چیزی است که به مهارت های طراحی یا درک جامع فتوشاپ نیاز ندارد. حتی اگر تازه وارد فتوشاپ هستید و حتی اگر فتوشاپ یاد ندارید، می توانید این درس را دنبال کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد!)

 

 • الگوهای موکاپ چیست؟

قالب‌های موکاپ؛ فایل‌های طراحی از پیش ساخته‌شده‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را با دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ از مردمک و سپس ویرایش کرد تا طرح‌های شما را در یک زمینه دنیای واقعی قرار دهند. الگوهای موکاپ به شما این امکان را می‌دهند که ببینید وقتی طرح‌هایتان در سناریوهای دنیای واقعی اعمال می‌شوند چگونه به نظر می‌رسند. این قالب ها در کاربردهای مختلف و متنوعی عرضه می شوند. در اینجا برخی از چیزهایی است که می توانید با الگوهای موکاپ به تصویر بکشید:

 • وقتی یک لوگو روی کلاه گلدوزی می شود چگونه به نظر می رسد
 • یک بروشور سه تایی پس از چاپ چگونه به نظر می رسد
 • یک تابلوی فروشگاه وقتی بالای ویترین آویزان شود چگونه به نظر می رسد
 • یک وسیله نقلیه با استفاده از روکش وسیله نقلیه چگونه به نظر می رسد
 • زمانی که یک طرح روی تی شرت چاپ می شود چگونه به نظر می رسد

دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


 • برای ویرایش موکاپ باید از Photoshop استفاده کنید.

قالب‌های موکاپ لایه‌ای از حرفه‌ای بودن را به کار شما می‌افزایند، زیرا به «فروش» بیننده نه تنها در طراحی بلکه به سودمندی طرح نیز کمک می‌کنند یا به عبارت دیگر این طرح چه کاری می تواند برای من انجام دهد؟

در تجربه من، مشتریان و مشتریان بسیار پذیرای این نوع طرح ها هستند زیرا به آنها کمک می کند تا تصور کنند که برند خود به روشی مشابه استفاده می شود، که به نوبه خود آنها را در مورد قرارداد خدمات شما هیجان زده تر می کند. نیازی به گفتن نیست دانستن نحوه ویرایش موکاپ ها با فتوشاپ (یا مشابه آن) می تواند مزایای عمیقی برای شما به عنوان یک طراح داشته باشد و دیدن کار خود در برنامه نیز همیشه خوب است!

 

 • نحوه استفاده از الگوهای موکاپ

قالب های موکاپ به طور سنتی توسط طراحان برای نشان دادن کار طراحی خود استفاده می شود. نمونه کار طراحی لوگوی شخصی من از آنها به وفور استفاده می کند اگر با مشتریان طراحی کار می کنید و می خواهید به آنها درک بهتری از نحوه ظاهر لوگو، بروشور، بروشور یا بسته بندی وسیله نقلیه آنها پس از اعمال آنها بدهید از این الگوها نیز عالی هستند.

با توجه به اینکه اینها فقط موکاپ ها ساختگی هستند احتمالاً ایده خوبی نیست که از آنها برای به تصویر کشیدن نوعی از کالایی که می فروشید استفاده کنید زیرا تصویر صادقانه ای نخواهد بود. قالب های موکاپ به بهترین وجه در زمینه طراحانی که می خواهند کار خود را به رخ بکشند استفاده می شوند.


دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


 • کجا می توان الگوهای موکاپ را پیدا کرد؟

الگوهای موکاپ به طور گسترده در سراسر اینترنت در دسترس هستند. مانند فایل دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ در سایت مردمک البته آنها گاهی اوقات از “موکاپ های PSD” استفاده می کنند که “PSD” نشان دهنده پسوند psd است که قالب ها معمولاً به آن ختم می شوند (که به این معنی است که یک فایل فتوشاپ قابل ویرایش است) این بدان معنی است که شما باید پس از اتمام کار، ماکاپ ها را با فتوشاپ ویرایش کنید. آنها را دانلود کرد.

با یک جستجوی ساده به سرعت خواهید دید که الگوهای موکاپ فراوانی وجود دارد. می‌توانید آن‌ها را بهصورت رایگان مانند موکاپ لوگو که در اینجا قرار دادیم پیدا کنید یا اگر به دنبال قالب حرفه‌ای‌تری هستید می‌توانید مدل‌های ممتاز را نیز بیابید.

 

 • قالب های رایگان موکاپ

در اینجا چند وب سایت وجود دارد که در آنها می توانید الگوهای موکاپ را بیابید که برای دانلود رایگان هستند مانند موکاپ لوگو البته دانلود این موکاپ ها برای شما هزینه ای ندارند.

Graphic Burger: این سایت مورد علاقه من برای الگوهای موکاپ رایگان است. آنها انتخاب بسیار خوبی دارند تعداد زیادی برای مرور، ظاهری بسیار واقع بینانه دارند و دانلود آنها آسان است. نیازی به حساب کاربری یا ثبت نام نیست.

Freepik: احتمالاً شناخته شده ترین وب سایت برای عکس ها، طرح ها و قالب های رایگان. Freepik همچنین میزبان طیف گسترده ای از الگوهای موکاپ رایگان است. مانند دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ اگر از الگوی این وب سایت استفاده می کنید فقط اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم اسناد را ارائه دهید.

Free-Mockups: همانطور که از نام آن پیداست، این وب سایتی است که ظاهراً به ارائه قالب های رایگان اختصاص داده شده است. من هرگز شخصاً از آنها استفاده نکرده‌ام، اما به نظر می‌رسد که آنها کتابخانه عظیمی برای مرور دارند و مانند Graphic Burger، برای دانلود یک مدل نیازی به ثبت نام برای یک حساب کاربری نداشتم.

لازم به ذکر است که اگرچه یک الگوی موکاپ ممکن است برای دانلود رایگان باشد مانند دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ اما همیشه به این معنی نیست که برای استفاده تجاری رایگان است بنابراین اطمینان حاصل کنید که همیشه مجوزی را که با دانلود ارائه شده است بررسی کنید.

 

 • مرحله اول : الگوی موکاپ خود را در فتوشاپ باز کنید

هنگامی با دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ و ذخیره آن در هاردیسک خود شما باید یک پوشه فشرده همراه فایل دریافت کرده باشید. حال پوشه زیپ شده را باز کنید و به دنبال فایلی بگردید که با psd ختم می شود. این فایل موکاپ قابل ویرایش است. پس از یافتن فایل روی آن دوبار کلیک کنید تا با فتوشاپ باز شود.


دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ


اگر بعد از دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ؛ چندین فایل PSD در پوشه شما وجود دارد همه این بدان معناست که چندین موکاپ دریافت کرده اید. فقط فعلا یکی از آنها را انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید بعداً سایر موارد را در نرم افزار باز کنید و آنها را ببینید.

 

 • مرحله دوم : طرح خود را در لایه Smart Object قرار دهید

پس از باز شدن ما به دنبال چیزی به نام Smart Object هستیم. Smart Object لایه‌ای است که می‌توانید آن را مستقل از بقیه تصویر ویرایش کنید به طوری که هرگونه تغییری که در آن ایجاد می‌شود غیرمخرب باشد و در صورت نیاز بتوان به کار روی آن ادامه داد. به نوعی مانند رنگ آمیزی خانه است، اما توانایی تغییر رنگ رنگ را در هر زمان حفظ می کنید حتی پس از خشک شدن! این ویژگی خاص همان چیزی است که ویرایش موکاپ ها با فتوشاپ را بسیار ساده می کند.

برای تعیین مکان لایه با شی هوشمند به منوی لایه ها در پایین سمت راست صفحه توجه می کنیم. این لایه ای خواهد بود که با چیزی مانند “placeholder”، “طراحی خود را در اینجا اضافه کنید”، “این لایه را تغییر دهید” یا نشانه های دیگری نشان می دهد که این لایه ای است که باید طرح خود را روی آن قرار دهید.


دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


به عنوان یک نکته جانبی، لایه Smart Object شما ممکن است در یکی از منوهای فرعی قابل جمع شدن پنهان باشد بنابراین اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، حتماً آن را جستجو کنید. به سادگی روی پیش نمایش تصویر کوچک لایه Smart Object دوبار کلیک کنید تا آن را فعال کنید. باید در یک برگه جداگانه باز شود و طرح مکان‌نما به شکل خام آن قابل مشاهده باشد.


دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


پس از دانلود موکاپ لوگو روی کاغذ و ذخیره آن در هاردیسک خود در مرحله بعد ما باید از شر فیلتر کردن لایه ها خلاص شویم. برای انجام این کار روی نماد کره چشم در کنار لایه کلیک کنید تا دید آن خاموش شود. این مورد باعث می شود زودتر به لایه ویرایشی برسید.


دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


غیرفعال کردن نمایان بودن طرح جایگیر، آن را حذف می کند و به شما امکان می دهد طرح خود را در یک لایه جداگانه قرار دهید. اکنون می خواهیم طرح خود را وارد کنیم. برای انجام این کار پوشه ای را که طرح شما در آن قرار دارد باز کنید سپس کلیک کنید و آن را روی بوم خود بکشید. طرح خود را در حد نیاز مقیاس و موقعیت دهید سپس هنگامی که از اندازه و مکان آن راضی بودید، ادامه دهید و Enter را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا آن را قرار دهید.


دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


طرح خود را در صورت نیاز تنظیم کنید و سپس Enter را فشار دهید تا آن را قرار دهید. توصیه می شود فایل PNG یا JPG را وارد کنید. یا می توانید به سادگی فایل فتوشاپ دیگری را که ممکن است روی آن کار کرده اید وارد کنید.

هنگامی که طرح شما در جای خود قرار گرفت، به مسیر File > Save بروید تا آن را در طراحی قالب اعمال کنید. نگران این نباشید که الگوی شما بازنویسی شود! شما فقط لایه Smart Object را ذخیره می کنید. فایل قالب واقعی نیست.

پس از اینکه ذخیره را زدید به برگه قالب اصلی بازگردید (برگه ها در بالای صفحه قرار دارند) تا ببینید طراحی شما پس از اعمال بر روی الگوی موکاپ چگونه به نظر می رسد.


دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز


یکی از مزایای کار با اسمارت آبجکت ها (دانلود موکاپ لوگو ) این است که استفاده هیچ کدام از این موارد سخت نیست. در صورت تمایل می توانید به لایه Smart Objects برگردید و طرح را بیشتر تنظیم کنید. 

 

 • مرحله سوم : کار خود را ذخیره و خروجی بگیرید

اکنون که طرح شما روی الگوی موکاپ اعمال شده است زمان ذخیره و خروجی کار ما فرا رسیده است. ابتدا توصیه می شود که یک کپی قابل ویرایش از الگوی وکاپ خود را ذخیره کنید تا بتوانید به عقب برگردید و در صورت نیاز بعداً تغییراتی را اعمال کنید. برای این کار کافی است به مسیر File > Save As بروید و مکانی را در هارد دیسک خود برای ذخیره فایل انتخاب کنید. حتما از پسوند فایل psd استفاده کنید.

در مرحله بعد، می‌توانید مدل خود را به‌عنوان یک تصویر قابل استفاده در قالب‌های png. یا jpg. ذخیره کنید. اگر موکاپ شما حاوی یک پس‌زمینه شفاف است که می‌خواهید آن را حفظ کنید، باید png. را انتخاب کنید زیرا قالب jpg. از شفافیت پشتیبانی نمی‌کند. درست مانند آنچه برای ذخیره کپی قابل ویرایش انجام دادیم، می‌توانیم کپی قابل استفاده را با رفتن به File > Save As و انتخاب مکانی برای ذخیره آن ذخیره کنیم.


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را از طریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید. برای عضویت در کانال تلگرام و  اینستاگرام روی آن کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب هم قرار دارد.

دیدگاهها

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود 12 موکاپ لوگو سه بعدی لایه باز”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

 • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید.
 • تنها راه پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و واتساپ می باشد.
 • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید.
 • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام می شود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید.
 • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.