پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر

پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر

 

پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر BeatEdit، بهترین پلاگین برای مشخص کردن ضرب آهنگ موسیقی است. بیت ادیت به صورت اتوماتیک ریتم موسیقی شما را تشخیص داده و جهت سینک تصویر با موزیک در نرم افزار پریمیر،  نقطه کات های پیشنهادی به شما می دهد. 


خرید اشتراک مردمک


BeatEdit (پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر) ضربات موسیقی شما را تشخیص می دهد و آنها را به عنوان نشانگر در تایم لاین پریمیر نشان می دهد. از اطلاعات بیت برای ایجاد ویرایش‌های کاملاً خودکار و همگام با موسیقی استفاده کنید. اگر به کنترل بیشتری نیاز دارید نشانگرهای ضربان نیز می توانند به عنوان راهنما در فرآیند ویرایش دستی شما استفاده شوند.

 

  • BeatEdit چیست؟

BeatEdit (پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر) ضربات موسیقی شما را تشخیص می دهد و نشانگرهایی را برای آنها در تایم لاین پریمیر شما ایجاد می کند. ویرایش های خودکار را همگام با موسیقی ایجاد کنید یا اجازه دهید BeatEdit به فرآیند ویرایش دستی شما کمک کند.


پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر


پس از تشخیص ضربان، ما نشانگرهای دنباله‌ای را در تایم لاین پریمیر برای برخی از ضربان‌ها ایجاد کردیم (شماره 1). سپس از تابع Automate To Sequence در پریمیر استفاده کردیم تا به طور خودکار برش را بر اساس آن نشانگرها ایجاد کنیم (شماره 2). علاوه بر نشانگرهای توالی ما همچنین نشانگرهای کلیپ را برای تمام ضربات در آهنگ صوتی تولید کردیم (شماره 3). در صورتی که بخواهیم بعداً هر یک از برش ها را به صورت دستی اصلاح کنیم و همچنان مطمئن شویم که آنها به طور دقیق در مکان های ضرب قرار می گیرند به عنوان راهنما مفید هستند.

BeatEdit (پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر) ضربات موسیقی شما را تشخیص می دهد و نشانگرهای ضربان را در تایم لاین پریمیر ایجاد می کند. ویرایش های خودکار را همگام با موسیقی ایجاد کنید یا اجازه دهید BeatEdit به فرآیند ویرایش دستی شما کمک کند. ویرایش همزمان با موسیقی هرگز آسان تر نبوده است. BeatEdit ضربات موسیقی شما را تشخیص می دهد و آنها را به عنوان نشانگر در تایم لاین پریمیر نشان می دهد.

 

  • سرعت هر فرآیند ویرایشی را که شامل موسیقی می شود، افزایش دهید

از اطلاعات بیت برای ایجاد ویرایش‌های کاملاً خودکار و همگام با موسیقی استفاده کنید. اگر به کنترل بیشتری نیاز دارید نشانگرهای ضربان نیز می توانند به عنوان راهنما در فرآیند ویرایش دستی شما استفاده شوند. همچنین ویرایش های خودکار را می توان به راحتی در تایم لاین بهینه سازی کرد.


پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر


آیا می توانم بیت ها را به افتر افکت وارد کنم؟

هنگامی که نشانگرهای کلیپ را با BeatEdit (پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر) در پریمیر تولید می کنید، در داخل فایل صوتی واقعی ذخیره می شوند. وقتی همان فایل صوتی را با After Effects (یا در پروژه دیگر Premiere Pro) باز می‌کنید، نشانگرها همچنان وجود دارند. همچنین، اگر نشانگرهای توالی را تولید کنید و دنباله را از Premiere به AE بکشید/رها کنید، نشانگرهای دنباله همراه با دنباله وارد می شوند.

 

  • BeatEdit برای نرم افزار پریمیر

دارای موتور تشخیص ضربان قوی تر و دقیق تر است. برخلاف ابزار AE، این ابزار نه تنها ضربات در دقیقه را پیش‌بینی می‌کند، بلکه موقعیت واقعی هر ضرب (و حتی سایر نقاط مرتبط با ریتمیک) را پیش‌بینی می‌کند. دارای یک رابط بسیار قدرتمند و شهودی برای تجسم و انتخاب ضربات فردی.

 

  • Beat Assistant برای افترافکت

با تمام نسخه های افتر افکت از CS4 سازگار است در حالی که BeatEdit (پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر) فقط با CC 2014 و CC 2015 سازگار است. همچنین می‌تواند فریم‌های کلیدی و لایه‌های مبهم را تولید کند از این رو اگر از نسخه قدیمی افتر افکت استفاده می کنید یا اگر ایجاد فریم های کلیدی یا لایه های تلنگر برای شما بسیار مهم است، Beat Assistant for After Effects ممکن است بهترین انتخاب شما باشد. اما معمولاً BeatEdit for Premiere Pro راه حلی بسیار بهتر، قوی تر، دقیق تر و انعطاف پذیرتر خواهد بود.


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین اخبار و تخفیفات را از طریق تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمائید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام مردمک روی آن کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب هم قرار دارد.

دیدگاهها

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پلاگین سینک موزیک و تصویر مخصوص پریمیر”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید.
  • تنها راه پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و واتساپ می باشد.
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید.
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام می شود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید.
  • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.