دانلود ترانزیشن برای افتر افکت

500 پریست آماده و دانلود ترانزیشن برای افتر افکت

 

افترافکت یک برنامه ویرایش ویدیو مانند پریمیر نیست با این حال، می توانید چند ترانزیشن جالب با دانلود ترانزیشن برای افتر افکت ایجاد کنید که می توانید آنها را در پروژه پریمیر خود بیاورید البته ایجاد آنها در پریمیر به سادگی غیرممکن است. این‌ها می‌توانند برای لوگو یا پروژه‌های دیگری که نیاز به ترانزیشن خلاق دارند عالی می باشند و همچنین به این ترتیب ترانزیشن ها برای استریم‌های Twitch انجام می‌شود زیرا می‌توانید نیاز برای کسانی که در After Effects کار می کنند را بر طرف نماید.


خرید اشتراک ویژه


ترانزیشن چیزی بیش از دانلود ترانزیشن برای افتر افکت هستند هنگامی که می خواهید محتوای بیشتری نسبت به آنچه در فیلم شما وجود دارد مانند استفاده از یک شکل یا یک انیمیشن شکل به عنوان ترانزیشن اضافه می کنید


دانلود ترانزیشن برای افتر افکت


  • ایجاد ترانزیشن متحرک در افترافکت برای مبتدیان

بیایید با دانلود ترانزیشن برای افتر افکت، یک ترانزیشن فوق العاده ابتدایی شروع کنیم کلیک راست کنید سپس روی add new، سپس روی shape layer کلیک کنید. روی دکمه افزودن در کنار Contents کلیک کرده و Group را انتخاب کنید. با این کار به کنترل هایی که برای درست کار کردن این انیمیشن نیاز داریم دسترسی پیدا می کنیم. دوباره روی add کلیک کنید و یک مستطیل اضافه کنید.

سپس یک لایه پر اضافه کنید تا به آن رنگ بدهد. برای تنظیم اندازه مستطیل، شی Rectangle Path را باز کنید، علامت زنجیره را بردارید و سپس اندازه آن را افزایش دهید. ما می خواهیم که صفحه نمایش را از بالا به پایین بپوشاند و بیشتر عرض افقی را نیز اشغال کند.

در ادامه می خواهیم یک انیمیشن ساده بسازیم. چند ثانیه به خط زمانی خود بروید و با استفاده از ویژگی های تبدیل در گروه، شکل را خارج از صفحه به سمت راست ببرید. روی دکمه keyframe کلیک کنید. ما می خواهیم از Easy Ease در این مورد استفاده کنیم تا انیمیشن روان باشد. می توانید با کلیک راست بر روی فریم کلیدی و انتخاب Easy Ease به اینجا برسید، اما میانبر Shift + F9 است.

اکنون می‌توانیم فریم کلیدی آغازین خود را بسازیم وقتی از Easy Ease روی یک فریم کلیدی استفاده می کنیم، هر فریم کلیدی جدیدی که قبل از آن رخ دهد، به طور خودکار اثر اعمال می شود، به همین دلیل است که با پایان انیمیشن شروع می کنیم. قسمت پخش را به ابتدای خط زمانی حرکت دهید و شکل را خارج از صفحه در سمت چپ حرکت دهید. اکنون وقتی آن را پخش می‌کنید، باید یک انیمیشن صاف از شکل در سراسر صفحه نمایش از چپ به راست داشته باشید.

حال با کلیک بر روی دکمه graph editor، ویرایشگر گراف را باز کنید. این به ما اجازه می دهد منحنی انیمیشن را تغییر دهیم. با آن بازی کنید تا انیمیشن دقیق مورد نظر خود را بدست آورید. به عنوان مثال اگر اولین گره را به سمت بالا و سمت چپ بکشیم شروع بسیار سریعی برای انیمیشن و پایانی آهسته خواهیم داشت.

بنابراین این یک ترانزیشن اولیه مانند فایل دانلود ترانزیشن برای افتر افکت خیل خام هستند اما اکثر ترانزیشن های این نوع دارای چندین شکل هستند. اولین گروه خود را انتخاب کنید و Ctrl + D را فشار دهید تا لایه تکراری شود. رنگ را به چیزی متفاوت از گروه اول تغییر دهید. می توانید کلید U را فشار دهید تا فقط ویژگی های موقعیت در یک لایه نشان داده شود.

بنابراین با دانلود ترانزیشن برای افتر افکت آن را از فشردگی خارج نمائید و هر دو ویژگی موقعیت را مشاهده خواهیم کرد. روی قسمت بالایی کلیک کنید، که هر دو فریم کلیدی را برای آن شکل انتخاب می کند، سپس آنها را از شکل اول جدا کنید تا کمی بعد از لایه دیگر اتفاق بیفتند.

اکنون در فایل دانلود ترانزیشن برای افتر افکت دو شکل جالب داریم و پویا و جالب به نظر می رسد زیرا انیمیشن های هر دو خطی نیستند. بیایید شکل سومی را با استفاده از همان فرآیند اضافه کنیم. شکل‌های جدید باید در بالا باشند بنابراین فقط مطمئن شوید که انیمیشن‌های برترین‌ها بعد از شکل‌های اصلی اتفاق می‌افتند.

برای ذخیره این انیمیشن به عنوان یک انیمیشن از پیش تعیین شده برای استفاده در آینده، سه گروه را انتخاب کنید، روی Animation کلیک کنید، سپس روی Save Preset کلیک کنید. می توانید آن را در این پوشه پیش فرض بگذارید یا یک پوشه جدید برای مرتب سازی بهتر انیمیشن های خود ایجاد کنید. انیمیشن را نام ببرید و آن را ذخیره کنید.

یک سند خالی را باز کنید و یک لایه شکل جدید ایجاد کنید. سپس در قسمت Effects & Presets به قسمت Animation Presets، User Presets بروید و ترانزیشن جدید خود را انتخاب کنید. فقط با ویرایش پیش تنظیمی که ایجاد کرده اید می توانید تغییراتی در ترانزیشن ایجاد کنید و آن را به عنوان یک انیمیشن جدید ذخیره کنید. به عنوان مثال می توانید آن را بچرخانید تا جهت ترانزیشن تغییر یابد.


دانلود ترانزیشن برای افتر افکت


برای استفاده از فایل دانلود ترانزیشن برای افتر افکت در جاهای دیگر مانند Premiere Pro، باید آن را در یک کانال آلفا صادر کنیم. به فایل بروید صادر کنید، به صف رندر اضافه کنید. در صف رندر خود روی ماژول خروجی که در آن Lossless نوشته شده کلیک کنید. ما باید در قالبی صادر کنیم که از شفافیت پشتیبانی می کند.

بنابراین روی Quicktime برای قالب کلیک کنید زیرا این یک فرمت رایج است که از آن پشتیبانی می کند. سپس در زیر کانال ها، RGB + Alpha را انتخاب کنید. البته با دانلود ترانزیشن برای افتر افکت این کار هم رنگ و هم شفافیت را نشان می دهد.


مشاهده دموی فایل دانلود ترانزیشن برای افتر افکت


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین مطالب ما را از طریق تلگرام و اینستاگرام نیز دنبال کنید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام کلیک کنید. همچنین فیلم های با کیفیت را در یوتیوب ببینید.

دانلود باکس

دانلود ترانزیشن برای افتر افکت

 

  • محصول شرکت Videohive
  • سازگار با نسخه CS6 و بالاتر
  • همراه با فایل راهنما
  • بدون نیاز به پلاگین
  • شامل 500 افکت آماده برای انیمیت متن

علی عاقبتی

118 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !