پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن

پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن

 

نرم افزار افتر افکت یک برنامه جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه ترکیبی است که توسط Adobe Systems توسعه یافته و در فرآیند پس از تولید فیلم، بازی‌های ویدیویی و تولید تلویزیون استفاده می‌شود. از جمله موارد دیگر، نرم افزار افترافکت می تواند برای کلید زدن، ردیابی، ترکیب بندی و انیمیشن استفاده شود. همچنین به عنوان یک ویرایشگر غیرخطی بسیار ابتدایی، ویرایشگر صوتی و رمزگذار رسانه عمل می کند. در سال 2019 این برنامه برنده جایزه اسکار برای دستاوردهای علمی و فنی شد.


خرید اشتراک ویژه


چگونه پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن را ویرایش کنم؟

قبل از کار با نرم افزار افترافکت یک پوشه در رایانه خود ایجاد کنید و با دانلود پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن و فایل هایی را که قصد استفاده از آنها را دارید مانند تصاویر، ویدیو و موسیقی در آن  پوشه قرار دهید. دلیلش این است: وقتی فایل‌ها را به افترافکت وارد می‌کنید افترافکت به جستجوی فایل‌ها در مکانی که آنها را از آنجا وارد کرده‌اید ادامه می‌دهد.

بنابراین با دانلود پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن و پس از ذخیره در صفحه دستکتاپ خود؛ فرض کنید فایل ها را در سرتاسر دسکتاپ پخش کرده‌اید و سپس در اواسط پروژه تصمیم می‌گیرید آنها را در یک پوشه قرار دهید. افترافکت نمی داند که فایل ها را به کجا منتقل کرده اید. از شما می خواهد که آنها را مجدداً پیوند دهید اما اگر قبل از شروع کار پوشه را سازمان دهی کنید می توانید از کار اضافی اجتناب کنید.


پروژه آماده افتر افکت لوگو موشن


باز کردن فایل اصلی پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن

حال پس از دانلود پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن و باز کردن سند ممکن است هشداری دریافت کنید که برنامه باید فایل را به نسخه افتر افکت شما تبدیل کند. لطفاً کلیک کنید تا فایل را تبدیل کند. این معمولاً به این معنی است که سازنده پروژه آماده با ورژنی از یک نرم افزار 2016 ساخته است و شما از 2018 استفاده می کنید یا 2019 حال از شما می خواهد که به ورژن شما تبدیل نماید.

دومین هشداری که ممکن است دریافت کنید این است که الگو از فونت هایی استفاده می کند که روی رایانه شما نصب نشده اند. اگر می خواهید دقیقاً از آن فونت ها استفاده کنید فقط نام ها را یادداشت کنید و می توانید آنها را جداگانه دانلود و نصب کنید. از طرف دیگر می‌توانید از فونت‌های مشابه یا فونت‌های دیگری که مطابق با دستورالعمل‌های برند شما هستند استفاده کنید.

با پنل Project در افتر افکت آشنا شوید

اینک پس از دانلود پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن و باز نمودن سند مجدد نگاهی به محیط نرم افزار افترافکت بیندازید. در سمت چپ پانل پروژه خود، سه نوع آیتم را مشاهده خواهید کرد: پوشه‌ها، ترکیب‌بندی‌ها و دارایی‌ها. ترکیب‌ها یا «کامپ‌ها» محفظه‌هایی هستند که لایه‌هایی از ویدیو، صدا، تصاویر، متن، اشکال و موارد دیگر را در خود جای می‌دهند. کامپ ها هرکدام جدول زمانی خاص خود را دارند و می توانند درون یکدیگر قرار بگیرند.

در پنل Project کامپ ها را خواهید دید که به صورت نمادهایی با اشکال چند رنگی نمایش داده می شوند. دارایی ها به صورت آیکون هایی نمایش داده می شوند که روی دسکتاپ خود می بینید. آنها بسته به نوع فایل متفاوت هستند. پوشه‌ها که با نماد پوشه نمایش داده می‌شوند برای سازماندهی وجود دارند زیرا پانل پروژه می‌تواند کمی شلوغ شود.


پروژه آماده افتر افکت لوگو موشن


جایگزین کردن فایل های پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن

شما باید چند پوشه را باز کنید و به اطراف پانل پروژه نگاه کنید تا قسمت هایی را که می خواهید ویرایش کنید پیدا کنید. به طور معمول، متغیرهایی وجود دارد که باید آنها را با عکس یا ویدیو جایگزین کنید. برای جایگزینی یک پروژه ابتدا با دانلود رایگان پروژه آماده افتر افکت، به سادگی بر روی آن راست کلیک کرده و “جایگزینی فیلم” را انتخاب کنید.

در مثال زیر توجه داشته باشید که دو مورد در پانل پروژه با همان نام “Place1.2” فهرست شده است. فایلی که می خواهیم جایگزین کنیم به رنگ صورتی نشان داده می شود. مورد دیگر با همین نام یک کامپ است. یک کامپ را نمی توان با یک فایل جایگزین کرد. در این مثال، کامپ زیر پوشه “Image Holders” برای تغییر اندازه و تنظیم خود تصویر استفاده می شود.


پروژه آماده افتر افکت لوگو موشن


مفهوم کامپ یا Main 

یک کامپ چیزی شبیه “Main” هست که کامپ‌های دیگر و همچنین تنظیمات اصلی (مانند رنگ‌ها) را برای کل قطعه نگه می‌دارد. برای تماشای پیشرفت خود و ویرایش تنظیمات کلی، این کامپ را باز نگه دارید. برای ویرایش رنگ سایر عناصر طراحی از Main Comp برای مکان یابی لایه تنظیمات استفاده کنید.


پروژه آماده افتر افکت لوگو موشن


آنچه را که نیاز ندارید حذف کنید

هنگامی که محدوده سند خود را کامل کردید بخش هایی را که قصد استفاده از آنها را ندارید حذف کنید. به خاطر داشته باشید که ممکن است فقط یک صحنه در یک فایل چند صحنه ای بخواهید! حذف کنید که حذف عناصر اضافی، دیدن آنچه را که با آن کار می کنید آسان تر می کند. در این مثال، حدود نیمی از پروژه را بریده ایم. البته ما در این پروژه قسمت های اضافی را حذف کردیم.

ویرایش متن

ممکن است لازم باشد فونت ها و رنگ های متن را متناسب با نام تجاری خود تغییر دهید پس هم اینک با دانلود پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن از مردمک برای شما بارگزاری شده متن های فرضی آن را به دلخواه خود ویرایش کنید و همچنین  می‌توانید در پنل Project کامپ‌های متن را پیدا کنید و از ابزار متن برای تایپ استفاده کنید. از کنترل های متن برای تنظیم رنگ، اندازه و فونت استفاده کنید.

 

با موسیقی پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن را تکمیل کنید

حال اینکه با دانلود پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیش توانسته پروژه ای جدید ساخته و با موفقیت آن را ویرایش کرده نوبت اضافه کردن موسیقی می باشد. برای انسجام بیشتر پروژه یک آهنگ راک یا متناسب با پروژه را از کتابخانه صوتی خود اضافه کنید. آهنگ راک بسیار بهتر از آهنگ اصلی با ویدیو مطابقت دارد بنابراین از آزمایش صدا نترسید!


فروشگاه مردمک راستی می توانید آخرین مطالب ما را از طریق تلگرام و اینستاگرام نیز دنبال کنید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام کلیک کنید. همچنین فیلم های با کیفیت را در یوتیوب ببینید.

دانلود باکس

پروژه رایگان افتر افکت لوگو ترانزیشن

 

  • سازنده : Video Hive
  • سازگار با  افتر افکت CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • بدون نیاز به پلاگین
  • قابلیت تغییر رنگ و شکل لوگو

علی عاقبتی

119 مطلب منتشر شده

با سلام و درود؛ اینجانب علی عاقبتی قریب به 15 سال است که در زمینه برنامه نویسی ، گرافیک و تدوین فعالیت داشته و به سبب علاقمندی به این رشته و همچنین کسب دانش و تجربه از دانشگاه معتبر تصمیم به انتقال تجربیات و دانش در حوزه رسانه به شما عزیزان می باشم. ارادتمند شما عاقبتی

درباره این مطلب نظر دهید !